Kapı Kasaları

Kapı Kasaları

Boşluklar doldurulurken, kasanın kalınlığı, dış ve iç mekanı koruyan kapı kanadının boyutları önemli rol oynar. Kapı kasalarının konstrüksiyonu ve yapıldıkları malzeme uygulama alanlarına göre tasarlanmalıdır. Günlük hayatımızda önemli bir rol oynayan kapı kasaları ağırlıklı olarak sacdan imal edilmektedir.

Ahşap kapı kasalarının yanı sıra sac kapı kasaları da düşük maliyeti ve dayanıklılığı nedeniyle sıklıkla tercih edilen modeldir. Çelik kapı kasaları dayanıklı ve estetik görünümlerinden dolayı ağırlıklı olarak hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri, askeri ve öğrenci yurtları gibi kalabalık yerlerde kullanılmaktadır.

Kapı Kasa Ve Kapı Pervazları Nedir?

Çerçeve konstrüksiyonu ahşap, çelik veya laminat gibi malzemelerden oluşur. Kapı kasalarının kapalı olduğu kasanın alanına kapı pervazı denir. Bu duvar alanının kalınlığı ve genişliğinin açısı inşaat şirketi tarafından geliştirilecektir. Kapı kasalarının devrilmesi ve zamanla aşınma belirtileri göstermesi, malzemenin kötü olduğunun açık bir göstergesidir. Önerilerimiz arasında evinizin güvenliği ve estetik görünümü ile ilgili bu alanda herhangi bir hizmeti kullanmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmalısınız.

Kapı Kasa Ve Pervazları Ne İşe Yarar?

Kapı kasaları hem güvenlik hem de ısı dengesini korumak için tasarlanmış malzemeler olarak sınıflandırılmaktadır. Aynı zamanda iç koridorlarda ve dış giriş çıkışlarda işlevsel bir alan kaplayan kapılar, dayanıklı olmadığı takdirde güvenli değildir. Kapı kasalarının kasa ile uyumlu olması da şarttır. Özellikle kapı kapanması, çarpışma, deprem gibi durumlarda sağlam çerçeve kullanmak çok önemlidir.
Farklı mekanlara farklı çözümler sunan KALFASAN AHŞAP modern, klasik, yerel ve sektörel değişik birçok mekana uygun üretimlerle tüm taleplere cevap verebilir durumdadır. Hergün kendisini teknik olarak besleyen ve tecrübesini zenginleştiren deneyimli kadrosu ile zaman-fiyat-kalite üçgenindeki tüm beklentilere cevap vermektedir.Birinci sınıf malzemeden uluslararası standartlarda Amerikan Kapı, Amerikan Panel Kapı, Lake Kapı, Cnc Lake Kapı, Cnc Mdf Kapı, Mdf Kapı, Laminat Kapı, Laminat Kaplamalı Kapı, Mikro Laminat Kapı, Melamin Kapı, Melamin Kaplamalı Kapı, Ahşap Kapı, Ahşap İç Oda Kapı, Ahşap Kaplamalı Kapı, Kaplamalı Kapı, Pvc Kapı, Pvc Kaplamalı Kapı, Membran Kapı, Membran Kaplamalı Kapı ve Ürün Çeşitleri


Üretimi yapıp yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine %100 memnuniyet esaslı kalitesini ispat etmektedir. KALFASAN AHŞAP, 40 yılı aşan sektör deneyiminde eskinin tecrübesi ve yeninin teknolojisiyle geleceğe büyümesini sürdürerek ilerlemektedir.
Sipariş Verebileceginiz İller:Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin(İçel), Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Şırnak, Sivas, Tekirdağ, Tokat,Trabzon,Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak