Amerikan Kapı Hakkında Teknik Bilgiler

AMERİKAN KAPI HAKKINDA TEKNİK BİLGİLER
 

1- Sahip olduğu üretim teknolojisi sayesinde Amerikan panel kapılar son derece dayanıklıdır
 

2- Seri ve sorunsuz üretim sistemi ile kaliteli ve ekonomiktir.
 

3- Petek dolgu malzemesi ve özel sereni ile dışarıdan gelecek baskılara ve bükülmelere karşı dirençlidir, zamanla deforme olmaz.
 

4- Panel üretiminde kullanılan özel dokulu sac kalıplar yüzeylere gerçek ahşap görünümü verir.
 

5- Özel kasa yapısı ve fitil sistemiyle ses ve ısı yalıtımına sahiptir
 

KAPI KANADI:
 

1- Kapı kanatlarında nem oranı %12’ye düşürülmüş masif Göknar Kereste kullanılmaktadır
 

2- Serenler 36×45 mm. çift alt başlık kullanılmaktadır.(çoğu amerikan kapı 31×45 dir dikkat)
 

3- Kilit yuvası açılacak kısımda 36×45x400mm. kilit takviyesi kullanılmaktadır.
 

4- İç dolgusu:
 

• Hücre çapı 22mm. altıgen petek şeklinde, petek kalınlığı 36 mm.’dir.
 

• Özel formüllü kraft hamurdan imal edilmiş 20.00kg/m2 dayanımlıdır.
 

• Peteğin her iki yüzünde tutkalla kapanmayacak şekilde havalandırma kanalı vardır.
 

• Kanadın her iki yüzü İsteğe Bağlı Yerli ve İthal HDF kapı paneli ile (3.2mm. kalınlığında) sıcak pres
 

• Amerikan Panel Kapı modellerimiz Türkiye ve Yurtdışında en çok beğenilen 1.Sınıf kapı yüzeyleri kullanılarak hazırlamıştır.
 

• Müşterimizin isteğine göre kapılar düz renkli yani Beyaz, Açık Krem, Bordo, Koyu Kahve olarak hazırlanabildiği gibi, Ücreti karşılığı eskitme tekniğiyle; Meşe Patine, Ceviz Patine, Maun Patine, Krem Patine gibi renklerle de imal edilebilmektedir.
 

• Bütün Amerikan Kapı modellerimiz, gömme kapı kilidi ve ya Amerikan otel tipi (yuvarlak) kilit uygulamasıyla hazırlanabilir.
 

• İsteğe bağlı olarak cam bölmeli olarak üretilebilirler. Amerikan Kapı panelinin en büyük avantajı kesilerek ebatlanabilmesidir. Bundan dolayı ölçü problemi yoktur.
 

• Müşterimizin isteğine göre amerikan panel kapılar her renkte yapılabilmektedir.İsteğe bağlı olarak camlı üretilebilirler.. Bütün kapı modelleri, gömme kapı kilidi ve uygun kapı kolu uygulaması ya da Amerikan otel tipi (yuvarlak) kilit uygulamasıyla hazırlanabilir. Bu özelliklerin yanısıra amerikan panel kapıların en büyük avantajı üretim maliyetlerinin düşük olması münasebetiyle fiyatlarının gayet ucuz olmasıdır.
 

• Ayrıca Amerikan kapılar ; sahip oldukları üretim teknolojileri sayesinde son derece sağlamdır,kaliteli ve ekonomiktir. Petek dolgu malzemesi ve özel sereni ile dışarıdan gelecek baskılara ve bükülmelere karşı dirençlidir, zamanla deforme olmaz. Panel üretiminde kullanılan özel dokulu saç kalıplar yüzeylere gerçek ahşap görünümü verir. Müşterimizin İsteğine Göre Fitil Sistemi yapılabilmektedir bu Fitil Sistemi ses ve ısı yalıtımına sahiptir.
 

• Kaliteli menteşe ve kilit sistemleri ile yıllarca ilk günkü konforu yaşatır.

Alışveriş sepetiniz boş!

Farklı mekanlara farklı çözümler sunan KALFASAN AHŞAP modern, klasik, yerel ve sektörel değişik birçok mekana uygun üretimlerle tüm taleplere cevap verebilir durumdadır. Hergün kendisini teknik olarak besleyen ve tecrübesini zenginleştiren deneyimli kadrosu ile zaman-fiyat-kalite üçgenindeki tüm beklentilere cevap vermektedir.Sipariş Verebileceginiz İller:Adana, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Antalya, Ardahan, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bartın, Batman, Bayburt, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Karaman, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Mardin, Mersin(İçel), Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Osmaniye, Rize, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Siirt, Sinop, Şırnak, Sivas, Tekirdağ, Tokat,Trabzon,Tunceli, Uşak, Van, Yalova, Yozgat, Zonguldak
Üretimi yapıp yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerine %100 memnuniyet esaslı kalitesini ispat etmektedir. KALFASAN AHŞAP, 40 yılı aşan sektör deneyiminde eskinin tecrübesi ve yeninin teknolojisiyle geleceğe büyümesini sürdürerek ilerlemektedir.
Birinci sınıf malzemeden uluslararası standartlarda Amerikan Kapı, Amerikan Panel Kapı, Lake Kapı, Cnc Lake Kapı, Cnc Mdf Kapı, Mdf Kapı, Laminat Kapı, Laminat Kaplamalı Kapı, Mikro Laminat Kapı, Melamin Kapı, Melamin Kaplamalı Kapı, Ahşap Kapı, Ahşap İç Oda Kapı, Ahşap Kaplamalı Kapı, Kaplamalı Kapı, Pvc Kapı, Pvc Kaplamalı Kapı, Membran Kapı, Membran Kaplamalı Kapı ve Ürün Çeşitleri